Hamerlik.eu
msgbartop
Profesjonalny blog o Pozycjonowaniu
msgbarbottom

15 kwi 2015 O blogu

Witaj na moim blogu.

Zanim zaczniemy wspólną podróż po tajnikach pozycjonowania, chciałbym powiedzieć Ci kilka słów o sobie oraz o tym, co chcę osiągnąć poprzez prowadzenie tej strony.

Mam na imię Paweł, mieszkam i pracuję w Poznaniu, w agencji interaktywnej High Interactivity, która istnieje na rynku od 5 lat i nie tylko nieustannie się rozwija, lecz również ma już spore osiągnięcia i wielu zadowolonych klientów. O tym jednak mówił nie będę, ponieważ możesz o tym przeczytać na naszej firmowej stronie internetowej. Swoją drogą, zachęcam do odwiedzin. 😉

Co skłoniło mnie do założenia tego bloga i dlaczego akurat WordPress? Skłoniła mnie do tego intuicyjna obsługa, ale również bardzo szeroki wachlarz możliwości personalizacji ustawień o raz dodawania ciekawych wtyczek pozwalających nie tylko zbierać dane o ruchu na stronie, ale także, a może nawet przede wszystkim, zabezpieczyć się odpowiednio przed spamem, którego nikt z nas przecież nie lubi i stara się unikać.

No dobrze, to mamy wyjaśnioną kwestię wyboru systemu CMS pod moją stronę. A po co mi ten blog? Mi osobiście po nic, ponieważ rzeczy, o których będę pisał, mam opanowane do perfekcji. Wiem, że brzmi to dość nieskromnie, ale o faktach nie można mówić inaczej niż tak, jak wyglądają.

Znajdziesz u mnie nie tylko informacje dotyczące podstaw pozycjonowania, ale również praktyczne podpowiedzi, jak sobie radzić w określonych sytuacjach i podpowiedzi ułatwiające pracę w branży SEO.

Opowiem Ci między innymi o AdWords, Google Analytics, narzędziach dla webmasterów, hostingu, serwerach i o wielu innych rzeczach, które przydadzą CI się w codziennej pracy.

Nie obiecuję, iż wpisy będą pojawiać się kilka razy w tygodniu, ponieważ liczba obowiązków zapewne mi na to nie pozwoli, ale na pewno nie będziesz się ze mną nudzić.

Ten blog powstał po to, by o złożonych rzeczach związanych z pozycjonowaniem mówić w sposób jak najprostszy i przystępny nawet dla osób, które nie mają styczności z pozycjonowaniem na co dzień.

Usiądź wygodnie, odepnij pasy bezpieczeństwa swojego umysłu i czerp pełnymi garściami. Gotowy? No to zaczynajmy.



Zostaw komentarz